نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کسی میتونه راهنماییم کنه؟

805
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42325
    تشکـر
    15
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی میتونه راهنماییم کنه؟

با سلام و وقت بخیر

من 22سالمه و با یه اقاپسر همسن خودم تورابطه هستم. خب ما همکلاسی هستیم و حدودا 8ماهه باهمیم.تایم دانشگاه و بعدش رو معمولا با هم میگذروندیم و اون زمان که کلاس داشتیم حدودا 7ساعت رو باهم بودیم و واقعا لحظات خوبی رو کنار هم داشتیم.
    تایم تابستون چون محل زندگیمون یکی نبود من برگشتم شهرمون و عملا خیلی کوتاه تر شد تایمی که باهم میگذرونیم. طوریکه مثلا ایشون از صبح نیستن معمولا و شب حدودا ساعتای 1میان و خب میدونم که مثلا تایم 10شب تا 1صبح رو با دوستاشون هستن...و این هرشب هست تقریبا.من خودم مخالف دوست و اینا نیستم ولی آیا واقعا این زیاده روی نیست؟ خب بنظرم هرچیزی اندازه ای داره...من معمولا قبلا تا1 بیدار وامیستادم ولی جدیدا هروقت خوابم بیاد میخوابم و خب تایم حرف زدنمون تقریبا به صفر رسیده.سررهمین موضوع بارها بحث کردیم ولی هیچ نتیجه ای نداده...و یه موضوع دیگه که بیشتر اذیتم میکنه اینه که ایشون هراز چندگاهی گل مصرف میکردن وقتی وارد رابطه شدیم خیلی درموردش حرف زدیم و کمتر شد مثلا اوایل هر2ماه اینا یکبار مصرف میکردن و میگفتن هروقت بخوان مصرف کنن این موضوعو درمیون میذارن...حالا من بیشتر نگران این موضوعم هستن که خب شاید مصرف میکنن و چیزی نمیگن...
    اصلا نمیدونم نحوه برخورد صحیح چه شکلیه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : کسی میتونه راهنماییم کنه؟

سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیزم احساساتی که بهم دارید قابل احترام است اما در مسیر ارتباط بهتر است که دقت کنید در هرصورت زمانی که شماها در دانشگاه و کنار هم هستید خب وقت بیشتری برای باهم بودن دارید و این مسئله زمانی که از هم دور می شوید کمتر می شود اما این موضوع قرار نیست به میزانی باشد که دیگر به نیازهای عاطفی شما پاسخی داده نشود.
    اما در این مسیر موضوعات مهم دیگری هم وجود دارد مثل تایم زیادی که ایشان برای بودن با دوستان خودشان صرف می کنند در کنار مصرف گل خب هردوی این موارد واقعیت های مهمی هستند که اگر واقعا هدفمند به این ارتباط در جهت ازدواج توجه می کنید بهتر است با نادیده گرفتن آنها پیش نروید چون اینها مورادی نیست که تنها با گذشت زمان یا ازدواج رفع شود آن هم زمانی که فرد مقابل کار و انتخاب خود را درست می داند و در جهت بهبود گامی بر نمی دارد.
    در این مسیر نیاز است که شما توقعات خود را بیان کنید و در این مورد ایشان نیز صحبت های خودشان را بیان می کنند در مسیر ارتباط شما متوجه می شوید که یا ایشان می توانند به این توقعات و نیازها پاسخ بدهند و یا اگر نه خب شما برای ماندن یا رفتن از این رابطه نیاز است تصمیم گیری کنید.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)